Redactie

Leden van de redactie

Sam Herremans

Sam_herremans_2013_p200_homepage

Eigenaar, verantwoordelijke uitgever
en hoofdredacteur
van de Internetkrant Editiepajot
www.editiepajot.com
www.editiepajot.be
www.editiepajot.eu

GSM:0479/87 77 55
sam.herremans@editiepajot.com

Kapellestraat 3 1670 Pepingen

 

Felix Merckx

Felix_merckx_2010_homepage

Kernredacteur / fotograaf
Verantwoordelijke "Agenda"
Rubriekleider Halle Carnaval
Redactie Halle, Sint-Pieters-Leeuw,
Pepingen en Lennik.

Tel :02/356.22.31
GSM:0475/30.61.91
felix.merckx@editiepajot.com

Elbeekstraat 35 1500 Halle

 

Karel Severs

Karel_severs_nieuwe_foto_homepage

Chef Advertentiedienst.

Tel :02/380.04.78
GSM:0477/30.63.48
Fax:02/380.04.78
karel.severs@editiepajot.com

Alsembergsesteenweg 797 1653 Dworp

Meer info over onze advertentiedienst KLIK HIER.

 

Hilda Renders

Editiepajot_hilda_renders_homepage

Kernredactrice
voor Asse, Dilbeek, Merchtem en Opwijk

Tel :02.751.61.35
GSM:0475.43.36.87
hilda.renders@editiepajot.com

Mezenoord 14 , 1820 Perk (Steenokkerzeel)

 

Roger Mortelmans

Editiepajot_roger_mortelmans_homepage

Fotograaf
redactie Asse, Dilbeek, Merchtem en Opwijk

Tel :02.751.61.35
GSM:0475.43.36.87
roger.mortelmans@editiepajot.com

Mezenoord 14 , 1820 Perk (Steenokkerzeel)

 

Olaf Feldberg

Olaf_homepage

Fotograaf
Redactie Halle

Tel :02/380 10 95
GSM:0475/63 13 96
feldberg.olaf@editiepajot.com

Eikenhouw, 8 1653 Dworp (Beersel)

 

Elsie De Greef

Elsie_de_greef_homepage

Redacteur/Fotograaf
bij de redactie Sint-Pieters-Leeuw en Halle en Beersel

GSM:0475 955 160
elsiedegreef@editiepajot.com

Rastelbos 18 1653 Dworp

 

Emile Devogeleer

Emile_homepage

 Redacteur / Fotograaf

GSM:0497/89.26.45
devogeleer.emile@editiepajot.com

Holleveldweg 50 1500 Halle

 

Marc Colpaert

Marc_colpaert_nieuwe_foto_2013_homepage

Kernredacteur/fotograaf
Redactie Galmaarden en Gooik.

GSM:0475/603989
colpaert.marc@editiepajot.com

Flieterkouter 53 1570 Tollembeek

 

Paul Onselaere

Paul-onselaere_homepage

Redactie OPWIJK

GSM:0474/99 41 98
paul.onselaere@editiepajot.com

Eeksken 155 1745 Opwijk

 

Godelieve Deschuyffeleer

Godelieve_deschuyffeleer_homepage

Kernredactrice/fotografe
Redactie Herne, Bever en Edingen.

Tel :054/588747
GSM:0475/ 327692
godelieve.deschuyffeleer@editiepajot.com

Barakkenbergstraat 4 1540 HERNE (Herfelingen)

 

Georges (GEO) De Buyser

Geotekenaareditiepajot_homepage

Grafisch kernredacteur

Tel :02/460.00.10
geo.de.buyser@editiepajot.com

Hagebeuk 17, 1785 Merchtem (Brussegem)

 

Jimmy Godaert

Editiepajot-jimmy-godaert_homepage

Kernredacteur/Fotograaf
Redactie Geraadsbergen.

GSM:0486/834950
jimmy.godaert@editiepajot.com

Edingseweg 517 9500 geraardsbergen.

 

Marc Sluys

Marc_sluys_2011_p200_homepage

Kernredacteur/fotograaf
Feitenredactie (alle gemeenten)

GSM:0475/666141
marc.sluys@editiepajot.com

Lenniksesteenweg 71C 1500 Halle

 

Jacky Delcour

Jacky_delcour_goed_homepage

Kernredacteur/fotograaf
Redactie Liedekerke, Roosdaal,
Affligem en Ninove.

GSM:0475/584656
jd.productions@editiepajot.com

Molenstraat 72 1770 Liedekerke

 

Hugo Devillé

Hugo_deville_homepage

Kernredacteur
Redactie Beersel

Tel :02/3800954
GSM:0475/96.52.11.
deville.hugo@editiepajot.com

Heesterken 26 1653 Dworp

 

Guido Van Cauwelaert

Editiepajot_guido_van_cauwelaert_p200_homepage

Kernredacteur/Fotograaf
Redactie Ternat.

Tel :02/5826174
GSM:0498/740341
guido.vancauwelaert@editiepajot.com

A. De Feyterstraat 85 1740 Ternat.

 

Bart Devillé

Bart_deville_homepage

Fotograaf

Tel :02/3813356
GSM:0495/243972
bart.deville@editiepajot.com

Kondelveldstraat 7 1651 Lot

 

Nand Sluys

Editiepajot_nand_sluys_2010_homepage

Fotograaf

Tel :02/356.88.68.
GSM:0475/90.00.08
nand.sluys@editiepajot.com

Lenniksesteenweg 54 1500 Halle.

 

Geoffroy Gomet

Img_8990_homepage

Webmaster, website ontwikkelaar

 

Tel :053/415622
GSM:0473/511776
geoff@editiepajot.com

Petterstraat 16 1790 Teralfene