AFFLIGEM - Carpe Diem speelt ‘Hotel kommer en kwel

Editiepajot.com
Affligem
Ingezonden foto

Op 14-15-19-21 en 22 februari voert toneelkring Carpe Diem hun jaarlijks toneelstuk op. Dit jaar werd gekozen voor het stuk, ‘Hotel kommer en kwel’ van Kamiel Kemels.

Het toneelstuk gaat over Kamiel en José die een hotelletje uitbaten in Affligem. Veel klanten hebben ze niet en daarbovenop steken er nog een aantal problemen de kop op: de crisis slaat toe, het gemeentebestuur heeft wegens werken de omgeving laten afsluiten en tot overmaat van ramp komt de nieuwe huisbazin het hotel incognito grondig inspecteren.

Dit is het moment tot actie over te gaan om meer volk naar het hotel te lokken. Hun plan blijkt te lukken en van over het hele land komen er mensen het hotel bezoeken. Maar welke gast is de nieuwe huisbazin? Alsof dit nog niet genoeg is moet de dochter nog een ‘ongelukje’ opbiechten met de binnenlandse buitenlander van het hotel!

Stof genoeg om er een leuke en lachwekkende avond van te maken.

Deze klucht begint steeds om 20uur stipt in de Cultuurzaal Sanderus (Bellestraat 99) te Affligem. Reserveren kan bij An Evenepoel op het nummer 0485/79.26.49 of via mai: reservaties.carpediem@hotmail.com

U bent allen van harte welkom!

Auteur
Jacky Delcour
101527565

Meer nieuws uit Affligem

Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem
Affligem

Meer nieuws uit de krant

Halle
Lennik
Pajottegem
Regio
Asse
Pajottegem
Regio
Halle
Pepingen
Asse
Regio
Geraardsbergen
Pajottegem
Pajottegem
Ternat
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Bever

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures