HERNE - KVLV Sint-Pieters-Kapelle klaar voor nieuwe start

C21

HERNE - KVLV Sint-Pieters-Kapelle klaar voor nieuwe start

Voor_ep
Voorzitter Francine Vermeersch, secretaris Jeannine De Roock en de leden Geneviève Roosens, Claudine Weverbergh en Bernadette Vanderstocken vormen de nieuwe bestuursploeg van KVLV Sint-Pieters-Kapelle - Foto's © Deschuyffeleer
 
Nieuw_bestuur_en_jaarprogramma_kvlv_2012__2_
Nieuw bestuur en nieuw jaarprogramma .... © Deschuyffeleer
 
Nieuw_bestuur_en_jaarprogramma_kvlv_2012__7_
Voordracht door apotheker Annie-Jeanne Faut over ‘Wat hoort er in onze huisapotheek’ - © Deschuyffeleer
 
Nieuw_bestuur_en_jaarprogramma_kvlv_2012__10_
Als afsluiter werd het gezelschap getrakteerd op een superrijk dessertenbuffet van eigen makelij - © Deschuyffeleer
 

In de gemeentelijke feestzaal in Sint-Pieters-Kapelle ontving de plaatselijke KVLV-afdeling haar leden en sympathisanten op de voorstelling van het nieuwe bestuur en de aankondiging van het jaarprogramma. Het gebeuren werd aangevuld met een voordracht door apotheker Annie-Jeanne Faut over ‘Wat hoort er in onze huisapotheek’. De activiteit werd afgesloten met een natje en een droogje van eigen makelij.

Mede door het afslanken van het ledenbestand en de hoge leeftijd van de leden van het bestuursorgaan draaide de afdeling al een tijd op een laag pitje. Nieuw bloed en een nieuwe frisse wind moeten het tij doen keren en zorgen voor een vernieuwde start van de ‘Vrouwen met vaart-afdeling’.
 
Het was KVLV-consulente Brigitte Van Malderen die aan  de talrijk opgekomen leden en sympathisanten het goede nieuws mocht bekendmaken. Zij was dan ook bijzonder enthousiast over het heropflakkeren van de afdeling.
 
KVLV (Vrouwen met Vaart) telt meer dan 100.000 leden, verdeeld over nagenoeg 1000 plaatselijke afdelingen. Brigitte Van Malderen: “Bestuursleden zijn enthousiastelingen die anderen aansteken met de vrijwilligersmicrobe. Ze zijn er voor hun leden, het zijn duizendpoten, nooit te goed om de handen uit de mouwen te steken, altijd klaar om in te springen voor hun dorp, hun gemeente en hun leden”.
 
Om het aangename aan het nuttige te bundelen werd voor de eerste samenkomst onder het nieuwe bestuur  een beroep gedaan op apotheker Annie-Jeanne Faut. Van haar werd vernomen hoe best geneesmiddelen te bewaren, het belang van de vervaldatum, de inhoud van de huisapotheek en voor welke geneesmiddelen een voorschrift is verreist en voor dewelke dit niet zo is.
 
Als afsluiter werd het gezelschap getrakteerd op een superrijk dessertenbuffet van eigen makelij. Zo was voor één keer het caloriegehalte ondergeschikt aan de lekkere smaak.
 
Voorzitter Francine Vermeersch, secretaris Jeannine De Roock en de leden Geneviève Roosens, Claudine Weverbergh en Bernadette Vanderstocken vormen de nieuwe bestuursploeg.
 
De afdeling kijkt nu al uit naar de activiteiten in maart met elke maandag om 17u30 aquagym in het stedelijk zwembad in Ninove, op vrijdag 9 maart lezing door prof Cassiman over ‘Erfelijkheid’ en op donderdag 29 maart om 13u30 kookles ‘Verleidelijke vis’.
 
Nadere toelichtingen bij de voorzitter op 02/396 15 57 of via francine1953@gmail.com
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
26 feb 2012
Godelieve Deschuyffeleer
© Deschuyffeleer
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc colpaert | 01 jul 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Marc colpaert | 27 jun 2025
Marc Colpaert | 24 jun 2025

archief