FC HERNE is kampioen

Editiepajot.com
Herne
© Deschuyffeleer

Het staat nu vast. Op de voorlaatste speeldag heeft FC Herne alle onzekerheid weggenomen en zich de kampioenentitel in 3de provinciale reeks C toegeëigend. De club promoveert zo naar 2de provinciale waar het toekomend seizoen allicht streekderby’s kan spelen tegen Galmaarden, Kester-Gooik, Eizeringen en Lembeek.

Op de voorlaatste speeldag ging de ploeg van trainer Yves Reygaerts vlot winnen met 0-2 op het veld van FC Vorst, dat nochtans de punten ook nog best kon gebruiken in de degradatiestrijd. Het waren Joeri Danau en David Schoukens die de kampioenendoelpunten in de netten van FC Vorst legden.
 
Rechtstreekse concurrent FC Wambeek, die met gelijke punten maar weliswaar één gewonnen wedstrijd minder de voorlaatste speeldag inging, moest dan weer met 2-1 de duimen leggen op het veld van FC Leeuw. In de rangschikking telt FC Herne nu 68 punten, terwijl FC Wambeek enigszins verweesd achterblijft met 65 punten. Zelfs al verliest FC Herne en wint FC Wambeek de laatste wedstrijd, dan nog is de ploeg uit het Groene Kwadrant met haar overwinning meer alleszins kampioen.
 
FC Herne plukt met haar puike resultaten thans de vruchten van een weloverwogen politiek waarin spelers van eigen bodem voluit hun kans krijgen. Ook de vruchtbare jeugdwerking is inmiddels niet vreemd aan het succes.
 
Herne mag zich dan ook dit kermisweekend alleszins opmaken voor een lange kampioenennacht.  
 
 
Auteur
Godelieve Deschuyffeleer
100466220

Meer nieuws uit Pajottegem

Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem

Meer nieuws uit de krant

Bever
Lennik
Geraardsbergen
Lennik
Regio
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Ninove
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Regio
Dilbeek
Dilbeek
Halle
Halle
Halle
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures