Onverwachte ijzel eist ook zijn tol in HERNE

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

Onverwachte ijzel eist ook zijn tol in HERNE

Slippartij_spk_30_dec_2013__5_
Onverwachte ijzel eist ook zijn tol in HERNE - Foto ingezonden
 
Slippartij_spk_30_dec_2013__2_
Onverwachte ijzel eist ook zijn tol in HERNE - © Deschuyffeleer
 
Slippartij_spk_30_dec_2013__3_
Onverwachte ijzel eist ook zijn tol in HERNE - © Deschuyffeleer
 
Slippartij_spk_30_dec_2013__4_
Onverwachte ijzel eist ook zijn tol in HERNE - © Deschuyffeleer
 

De onverwachte en verraderlijke plaatselijke rijm- en ijsplekken van deze morgen op de wegen heeft ook in Herne enkele automobilisten lelijk parten gespeeld. Zo belandden onder meer in de Brikstraat in St-Pieters-Kapelle twee voertuigen in het decor. Gelukkig vielen er hierbij geen gekwetsten.

Het was in een lichte bocht van de kronkelende  Brikstraat dat omstreeks 9u kort na elkaar twee bestuurders verrast werden door enkele plotseling opgedoemde ijzelplekken. Beide bestuurders gingen met hun voertuig aan het slippen en kwamen in de zijbermen terecht. Eén van de voertuigen reed ook in op de gevel van een woning. Beide bestuurders kwamen er met de schrik vanaf. Wel was de materiële schade vrij aanzienlijk.
De twee bestuurders zijn uit de streek afkomstig en zijn vrij goed bekend met de omgeving. Zowel buurtbewoners als de beide chauffeurs kunnen zich dan ook niet herinneren dat er op die plaats eerder al ongevallen door gladde wegen zijn gebeurd. De oorzaak van de ongevallen dient dan ook gezocht in de niet voorziene ijzelvorming van deze morgen.
Ook voor buurtbewoner Guy Van Der Linden was het wel even schrikken toen één van de voertuigen de gevel van zijn woning ramde.
Verder noteerde de politie ook nog meerdere ongevallen langsheen de steenweg van Edingen-Geraadsbergen en in de buurgemeente Tollembeek.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
30 dec 2013
Godelieve Deschuyffeleer
© Deschuyffeleer
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
marc colpaert/Marc Sluys | 30 jul 2026
marc colpaert | 29 jul 2026

archief