Verkeersremmers (of levensgevaarlijke obstakels?) in de Fossebaan in WAMBEEK

Foto © Emile de Bolle
Woensdagochtend werden door het gemeentepersoneel van Ternat enkele bloembakken geplaatst in het midden van de rijvakken. Deze bloembakken zijn bedoeld als verkeersremmers. Enkele maanden geleden, op een vergadering met de bewoners van de Fossebaan en het gemeentebestuur, werd de plaatsing ervan toegezegd. Probleem is nu dat er geen enkele wettelijke signalisatie werd aangebracht. Een van de inwoners liet weten dat de buurt er blij mee is dat uiteindelijk iets werd ondernomen, ook al is het 2 maanden later dan oorspronkelijk beloofd werd.
Over een afstand van +/- 1000 meter tussen de Heidestraat en de Dronkenborrestraat staan deze, voorlopig nog lege, houten bakken er als levensgevaarlijke obstakels midden op de rijvakken.
Ter hoogte van huisnummer 181 in de Fossebaan staat, sorry, ligt een oranjebordje tegen de voet van een boom, dat melding maakt van de situatiewijziging. Komende van Wambeek lag het omgewaaide bordje tegen een paal, net voorbij de manege, aan de Dronkenborrestraat.
Woensdagvoormiddag deed zich reeds het eerste gênante incident voor. Een van de reuzengrote Volvo-terreinvrachtwagens (van de spoorwegwerken) kon onmogelijk door de “verkeerspoorten” rijden.
Dus werden de bloembakken dan maar verder uit elkaar gezet. Wie is verantwoordelijk voor deze amateuristische aanpak, en de vraag is nu wie de verantwoordelijkheid op zich gaat nemen in het geval dat er een ongeluk gebeurt.
Zoeken
Meer Nieuws
Marc Sluys | 05 mei 2025
marc colpaert/Guido | 30 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 27 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 24 apr 2025
TERNAT - Vlaamse regering vernietigt besluit gemeenteraad over aanleggen wegen in nieuwe verkaveling
Guido Van Cauwelaert | 24 apr 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido van Cauwelaert | 23 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 16 apr 2025
Guido | 13 apr 2025
Marc Sluys | 10 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 09 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 07 apr 2025
Guido van Cauy | 04 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 02 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 01 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 26 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 26 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 25 mrt 2025
Guido | 25 mrt 2025