MAKIS op reportage in TERNAT

Editiepajot.com
Ternat
MAKIS-journalisten

Deze week werden een aantal jongeren van de gemeentelijke vakantieopvang MAKIS omgeschoold tot heuse journalisten. Ze trokken op reportage door Ternat , gingen bij de burgemeester informeren naar de stand van zaken rond het nieuw administratief centrum en ontdekten nog vele andere interessante dingen.  

"Het gemeentehuis is nu al oud. Vroeger woonde daar een kasteelheer met zijn vrouw. Het gemeentehuis zal blijven want het is een monument. Het nieuwe gemeentehuis kost veel geld: 5 miljoen euro! Iedereen van Ternat betaalt hiervoor mee."

In het gemeentelijk park Kruikenburg leerden ze van Luc Platteau van Natuurpunt iets over de vleermuizenbunker. Van een medewerker van Oxfam Wereldwinkels kregen ze uitleg over eerlijke wereldhandel of fair trade. Ze trokken ook naar Rockschool studio Noisegate en kinderopvang 't Maantje. En tenslotte maakten ze een reportage over de MAKISgroep die met appeltjes geplukt van de publieke fruitbomen aan de Neerveldparking lekkere appelflappen maakte.

 

Auteur
MAKIS-journalisten & GVC
101692566

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Sint-Genesius-Rode
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Regio
Ninove
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Geraardsbergen
Halle
Asse

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures