TERNAT - Wegomleggingen en tijdelijke parking voor kermis

Dit weekend is het kermis op en om de Markt van Ternat. De kermisactiviteiten zorgen ook voor verkeershinder en er werden verschillende wegomleggingen voorzien.
Zaterdagnamiddag is er een wielerwedstrijd voor juniores die start op de Markt van Ternat. Je kan dan beter het centrum vermijden.
Zondagvoormiddag is de Dreef afgesloten voor een kindermarkt.
Zondagnamiddag wordt de Statiestraat vanaf de Pieter Van Cauwelaertstraat tot de Molenstraat afgesloten. Er worden omleidingen voorzien komende vanaf het rond punt van de Brusselstraat via de Molenstraat-Gemeentehuisstraat-Keizerstraat-August De Feyterstraat-Terlindenstraat. In de omgekeerde richting verloopt de wegomlegging van de Van Cauwelaertstraat via Terlindenstraat-August De Feyterstraat-Keizerstraat-Bodegemstraat naar de Heirbaan.
Maandagnamiddag trekt de traditionele Bloemencorso uit. Vanaf het rond punt van de Brusselstraat wordt het verkeer dan omgeleid via Wijmenier-Nattestraat-Assesteenweg-Statiestraat (die opnieuw volledig geopend is). In de omgekeerde richting kan het verkeer zoals op zondag via de August De Feytersraat-Keizerstraat-Bodegemstraat-Heirbaan omrijden.
Tijdelijke parking
Het gemeentebestuur zorgt tijdens het kermisweekend ook voor een tijdelijke parking op het oude voetbalterrein van Kruikenburg. Daar wordt binnenkort een nieuwe lagere school op gebouwd.