WAMBEEK - Internationale straattheater artiesten STRAPATZEN



Uit Japan komt het duo Witty Look op monocycle. Hij is een wereldkampioen monocycle, zij een gekende comédienne in Japan. Samen brengen ze een hilarische en acrobatische act.

De groep Bencha brengt luchtacrobatie.

Dyvinetz

De Mexicaanse groep Quetzalqoatl brengt ons bij het vallen van de avond een indrukwekkend en energiek ritueel Azteeks vuurspektakel
Tijdens het gratis StraPatZen festival strijken er op 7 augustus weer een heleboel Internationale artiesten strijken neer in de straten van Wambeek.
Net als de voorbije jaren zijn de organisatoren van het StraPatZen festival erin geslaagd een bonte schare nationale en internationale artiesten te strikken. Naast een aantal Belgische topgroepen zijn bijna alle windstreken vertegenwoordigd met o.a. acts uit Japan, Mexico, Duitsland, UK, Spanje en Nederland.
Uit Japan komt het duo Witty Look op monocycle. Hij is een wereldkampioen monocycle, zij een gekende comédienne in Japan. Samen brengen ze een hilarische en acrobatische act. Teatro Pavana uit Nederland zal aanwezig zijn met ‘giraffen’. Hun landgenoten van de groep Bencha brengen luchtacrobatie aan het tissue. Een spectaculaire trampoline show wordt verzorgd door het Belgische Cirqulation Locale.
Vanuit Spanje is er een doorlopende opstelling van 25 behendigheidsspelletjes, waar groot en klein zelf hun acrobatieskills kunnen testen.
"Dit jaar sluiten we af vol vuur", zegt Jan Raspoet van Midzomer Wambeek. "De Mexicaanse groep Quetzalqoatl brengt ons bij het vallen van de avond een indrukwekkend en energiek ritueel Azteeks vuurspektakel."
En er is nog veel meer … alle info vind je op www.strapatzen.be
Zoals ieder jaar wordt dit dubbelprogramma op zaterdag 6 augustus eerst opgevoerd in Sint-Pieters-Leeuw waarna de hele karavaan op zondag 7 augustus verhuist naar Wambeek.
In Wambeek treden naar aanleiding van een internationaal jeugd-circusfestival in Leuven nog extra een Italiaanse en een Estse percussiegroep aan. En ook dit jaar organiseert de Gezinsbond Wambeek vanaf 15u de tweedehands speelgoedbeurs.
Het spektakel start zaterdag om 16u in Sint-Pieters-Leeuw rondom De Rink. In Wambeek centrum beginnen we er op zondag om 15 uur aan.
Alle info is te vinden op www.strapatzen.be en nog belangrijk : het festival is gratis toegankelijk.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido van Cauwelaert | 27 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 24 apr 2025
TERNAT - Vlaamse regering vernietigt besluit gemeenteraad over aanleggen wegen in nieuwe verkaveling
Guido Van Cauwelaert | 24 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 23 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 16 apr 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido | 13 apr 2025
Marc Sluys | 10 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 09 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 07 apr 2025
Guido van Cauy | 04 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 02 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 01 apr 2025
Guido van Cauwelaert | 26 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 26 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 25 mrt 2025
Guido | 25 mrt 2025
Guido | 24 mrt 2025
Guido van Cauwelaert | 18 mrt 2025