CD&V ASSE zet vaders in de “biertjes” met een royaal flesje bij het Vaderdag ontbijt

C21

CD&V ASSE zet vaders in de “biertjes” met een royaal flesje bij het Vaderdag ontbijt

Editiepajot_asse_vaderdagsactie_cdenv_foto_ingezonden
(ingezonden foto's)
 
Editiepajot_asse_vaderdagsactie_cdenv_foto_ingezonden__2_
(ingezonden foto)
Editiepajot_asse_vaderdagsactie_cdenv_foto_ingezonden__3_
(ingezonden foto)
Editiepajot_asse_vaderdagsactie_cdenv_foto_ingezonden__4_
(ingezonden foto)
 
Editiepajot_asse_vaderdagsactie_cdenv_foto_ingezonden__5_
(ingezonden foto)
 

Na de geslaagde ontbijtmandenactie van Jong CD&V Asse ter gelegenheid van Moederdag en onder het motto “een droge koffiekoek is ook maar niks”, werden op zondagochtend de Assese papa's in de “biertjes” gezet. Verspreid over 5 bakkerijen werden meer dan 1.200 flessen Palm Royale uitgedeeld.

Aan bakkerij Martine in Zellik stonden o.m. OCMW-voorzitter Micheline De Mol, Hanane Ourehou, Nicole Eggermont, Elke Heyvaert en nieuwe jongerenkandidate Isabelle Vanderschrick de Zellikse papa’s op te wachten voor een dikke zoen en een welverdiende attentie.
In Walfergem, aan bakkerij Stefan, kwamen opvallend veel mama’s langs bij Edwin Fabri, Natacha en Maria Le Rut. De Walfergemse en Tenbergse papa’s mochten deze zondag eens wat langer in bed blijven liggen.
In het centrum van Asse aan bakkerij Pascalina kon men niet voorbij Bart Boulpaep, met de enthousiaste jongeren Laura Casagranda, Kristof Gaublomme en Joris Verdickt, zonder de CD&V Vaderdag attentie in ontvangst te nemen.
De klanten van Bakkerij Brovado werden dan weer op hun beurt verwelkomd en verwend door Geert Heyvaert, Philippe Dewolf en jong geweld Mieke Stockmans en Bert Van Langenhove. Zelfs de dames wilden enig vroeg ochtendgemis compenseren door een stevige knuffel en zoen van onze 2 lijstduwers.
In Mollem, bij bakkerij Pauwels, werden de papa’s in de watten gelegd door Annemie Van Hemelrijck en Liesje Wermoes. Vele klanten opperden meteen de idee om elke zondagochtend tijdens het bakkersbezoek een drankje aan te bieden zodat er wat meer tijd zou zijn voor een babbel en een lach.
CD&V Asse wenst uitdrukkelijk de handelaars te bedanken voor de toestemming die ze gaven om op de stoep voor hun handelszaak de {vaders inbegrepen} actie mee te ondersteunen.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
10 jun 2012
Gerrit Achterland
Ingezonden
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido Van Cauwelaert | 23 mrt 2025

archief