Fijne en betaalbare vrije tijd dankzij Rap op Stap in Asse

C21

Fijne en betaalbare vrije tijd dankzij Rap op Stap in Asse

A_rap_op_stap_asse
Op de foto van links naar rechts burgemeester Koen Van Elsen, medewerkers Sigrid Van Den Berghe, Sarah De Rijcke, Linda Van Der Jeugt en schepen Finke Jacobs
 

In februari opent een nieuw “Rap op Stap-kantoor” in Huis van het kind Asse. Rap op Stap is een laagdrempelig reisbemiddelingspunt voor iedereen die op zoek is naar vrijetijdsbesteding, uitstappen of vakanties en een beperkt budget heeft.

Iedereen heeft recht op vrijetijdsbesteding. Vrije tijd is geen luxe, maar een basisrecht. Rap op Stap ondersteunt Assenaren met een beperkt budget bij het zoeken naar een leuke en betaalbare uitstap of vakantieverblijf. “Rap op stap is dus zeker niet enkel gericht op gezinnen”, vertelt schepen van Welzijn Finke Jacobs. “Ook alleenstaanden, senioren en jongeren zijn welkom in het Rap op Stap-kantoor. De enige voorwaarde is dat je recht hebt op een verhoogde tegemoetkoming, een laag inkomen hebt, in schuldbemiddeling zit of beschikt over een UiTPAS aan kansentarief. Het aanbod van Rap op Stap is divers: van een uitstap naar de zoo tot een kajaktocht, een theaterbezoek of een verblijf aan zee.

Dankzij het Rap op Stap-kantoor willen we iedere Assenaar de kans geven om even te ontspannen tijdens een uitstap of vakantie.” Het Rap op Stap-kantoor in Asse opent iedere donderdag van 09.00 tot 11.00 uur. Iedere eerste donderdag van de maand is het kantoor ook in de namiddag open, van 15.00 tot 19.00 uur.

Wil je graag iets boeken? Een afspraak maken is niet nodig. Breng wel je identiteitskaart of smartphone met de Itsme-app mee, samen met een bewijs van inkomen of verhoogde tegemoetkoming. Benieuwd naar het aanbod? Surf dan naar www.iedereenverdientvakantie.be 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
31 jan 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

marc colpaert | 31 jan 2026
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert/Marc Sluys | 21 jan 2026

archief