BEVER - Biken en stappen met monsters

Lekker griezelen .... Halloweentochten Klimax. - Foto's © Deschuyffeleer

© Deschuyffeleer

© Deschuyffeleer

Halfweg: aanschuiven aan het buffet © Deschuyffeleer

Pompoensoep en glühwijn © Deschuyffeleer

De monster-chirurgen aan het werk
Als afsluiter van het seizoen organiseerde fietsclub Klimax voor de zevende keer haar Halloweentochten. De editie bracht 921 deelnemers op de been . Dit record aantal inschrijvingen was de logische uitloper van een prima organisatie de vorige jaren en de opbouw van een goede reputatie voor het inrichten van avondwandelingen en -mountainbiketochten. Het succes is ook te wijten aan de onverdroten inzet van een 50-tal helpers en figuranten. Ook de weergoden waren dit jaar Klimax bijzonder gunstig gezind. Het werd een heldere hemel met een temperatuur van nagenoeg 7°, windstil en zonder ook maar één spatje regen.
Het MTB-parcours over 32 km deed dit jaar de Kalveer, het Mannenbos, het Mottenkasteel, Tamboer en het Kattenbos aan. Op onverwachte locaties zwaaiden vriendelijke spoken de scepter en deden wonderlijke creaturen menigéén gillen van plezier. “Wij maken van Halloween een prettig feest waarbij de mystiek samen met een sportief tintje en een gezellig samenzijn de smaakmakers zijn. Het programma is in de eerste plaats gericht op jongeren en sportievelingen maar is ook bijzonder aangenaam entertainment voor de ouderen”, aldus voorzitter Max Desmecht. “Dit jaar wisten zelfs bikers en wandelaars van buiten de landsgrens ons te vinden”.
Halverwege de tocht mochten de deelnemers aanschuiven aan een rijkgevuld buffet met natjes en droogjes. Uiteraard mochten hierbij de pompoenensoep en de glühwijn niet ontbreken. Aan het eind van de rit stonden dan nog lekkere pannenkoeken te wachten.
23 okt 2010
Godelieve Deschuyffeleer
Deschuyffeleer
Terug
Zoeken
Meer Nieuws
Marc Colpaert | 09 apr 2025
Marc Colpaert | 08 apr 2025
Marc Colpaert | 06 apr 2025
Marc Colpaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Marc Colpaert | 31 mrt 2025
Marc Colpaert | 29 mrt 2025
Marc Colpaert | 14 feb 2025
Marc Colpaert | 12 feb 2025
Marc Colpaert | 12 feb 2025