Eerste Goedgezinde BEVERse quiz schiet meteen bijzonder goed uit de startblokken

Editiepajot.com
Bever
© Deschuyffeleer

De eerste editie van de Goedgezinde Beverse quiz in een organisatie van de plaatselijke CD&V-afdeling lokte flink wat deelnemers en supporters naar de tijdelijke gemeentelijke feestzaal Ter Wijsbeek. Niet minder dan 25 vierkoppige ploegen namen het tegen elkaar op. En in de achtergrond genoot een grote schare supporters mee van het fijne gebeuren. De opbrengst is bestemd voor ‘Kom op tegen Kanker’.

“De bedoeling was om samen met alle plaatselijke verenigingen een gezellige quiz op te zetten ten voordele van Kom op tegen Kanker”, geeft Patrick Capiau van het organisatiecomité aan. “Dat initiatief is dan ook blijkbaar in goede aarde gevallen gelet op de grote opkomst”.
De ploegen, zowel ervaren quizteams als gelegenheidsgroepjes, kregen allerlei vragen over sport, de media, Bever zelf, humor, foto’s, culinair, actua, wetenschap, geschiedenis en muziek. De meeste ploegen dienden zich overigens aan onder leuke benamingen zoals ‘El Secreto’, ‘Team Bucky’ en ‘De Schapenkoppen’.
Na een spannende strijd was het uiteindelijk ‘Slimmer dan Ben Crabbé’ die de eindzege in de wacht wist te slepen en dit voor ‘Team 63’ en ‘Pinten boven Punten”.
Auteur
Godelieve Deschuyffeleer
102038352

Meer nieuws uit Bever

Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever

Meer nieuws uit de krant

Halle
Beersel
Halle
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Regio
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Lennik
Dilbeek
Pajottegem
Regio
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures