Halle beloont milieuverenigingen met toelage

Editiepajot.com
Halle

 Stad Halle voorziet een subsidie voor milieuverenigingen die aangesloten zijn bij de Halse milieuraad. Dit jaar ontvangen de Halse afdelingen van Natuurpunt, de Fietsersbond en de Bedrijfsgilde Boerenbond samen 3000 euro ondersteuning voor de inspanningen die ze doen voor ons milieu.

Het stadsbestuur zet in op een milieuvriendelijke stad, samen met de inwoners en verenigingen van Halle. Wie z’n steentje daartoe bijdraagt, verdient ondersteuning. De stad geeft daarom een toelage aan milieuverenigingen die aangesloten zijn bij de milieuraad van Halle. Het premiebedrag wordt toegekend op basis van de bedrijvigheid van de vereniging. Zo is naast het aantal leden ook de organisatie van activiteiten en lessenreeksen van belang, net als de aanwezigheid op de milieuraad van Halle.
 
Toelage voor 3 milieuverenigingen
Onze stad voorziet dit jaar een subsidie van 1.094 euro voor Natuurpunt Halle voor hun belangrijke inspanningen voor een propere en groenere stad. Fietsersbond Halle kan rekenen op 1.132 euro voor hun inzet om meer Hallenaren te laten kiezen voor de fiets. Voor het werk van de Bedrijfsgilde Boerenbond afdeling Halle is er 774 euro voorzien. Milieuverenigingen die in 2024 ook een toelage willen aanvragen, kunnen terecht op de website van de stad voor meer informatie: www.halle.be/producten-en-dienstencatalogus/toelage-voor-milieuverenigingen.

 

Auteur
Marc Sluys
105515801

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem
Pajottegem
Ninove
Regio
Beersel
Halle
Halle
Ninove

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures