Marie-Paule en Johan een gouden koppel uit Asse

jubilee
Asse

marc colpaert

Johan De Cooman en Marie-Paule De Boeck uit Asse zijn dit jaar 50 jaar getrouwd en dat moest gevierd worden. Ze werden uitgenodigd voor een kleine receptie in het gemeentehuis van Asse, waar schepen Edwin Fabri hun feliciteerde met hun gouden huwelijk. Ze kregen onder meer een bloemetje aangeboden en waardebonnen ter waarde van 125 euro.

Johan leerde zijn vrouw kennen in café De Groene Lantaarn in Erpe, zij was de dochter van de cafébaas. Ze werden verliefd en trouwden in 1976. Ze kregen samen twee kinderen Elke en Bart en hebben vandaag ook al zes kleinkinderen.   Johan ging werken als informaticus, Marie-Paule werkte bij de Aveve in Mollem. 

Vandaag genieten ze samen van hun pensioen. Van harte proficiat aan dit gouden koppel en de familie. Speciaal voor de jubilarissen, wilt u een foto bestellen uit dit artikel, neem dan contact op met onze fotograaf via mail: cramcocolpaert@gmail.com

jubilee
jubilee
Auteur

marc colpaert

105428834

Meer nieuws uit Asse

Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse

Meer nieuws uit de krant

Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem
Pajottegem
Ninove
Regio
Beersel
Halle
Halle
Ninove
Ondernemen
Ondernemen
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Geraardsbergen

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures