Eetfestijn voor de 178e editie Jaarmarkt DWORP

Beersel

Nu de zomervakantie stilaan op haar laatste benen loopt, kijken we opnieuw uit naar een van de mooiste tradities van ons dorp: de Dworpse jaarmarkt. Dit jaar zijn we al toe aan de 178e editie.

In 1848 besliste de gemeenteraad van Dworp immers “een jaarmarkt van vee op te rigten, den dinsdag na den derde zondag van oktober”, zo lezen we in de gemeentelijke annalen.

Begin oktober was destijds het grootste werk op het land achter de rug. De graanoogst was binnengehaald, het hooi en de maïs waren afgevoerd en de schuren gevuld voor de komende winter. Het ideale moment dus om samen te komen en feest te vieren met de hele dorpsgemeenschap.

178 jaar later zetten we die mooie traditie met evenveel enthousiasme verder. Dankzij een geëngageerd Jaarmarktcomité, vele helpende handen en vooral een warm hart voor Dworp blijft onze jaarmarkt een levend stukje dorpsgeschiedenis.

Om dit levend erfgoed in ere te houden, nodigen we je graag uit op ons Groot Eetfestijn op zaterdag 5 en zondag 6 september 2026 in zaal Ons Huis.

We hopen je er opnieuw te mogen verwelkomen!

Auteur

Marc Sluys

102249909

Meer nieuws uit Beersel

Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Halle
Bever
Ninove
Dilbeek
Geraardsbergen
Pajottegem
Regio
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Ninove
Dilbeek
Roosdaal
Regio
Halle
Beersel
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures