Bijna tweeduizend wandelaars voor de Urbanustochten op zondag 19 juli in Tollembeek



Rond de 1900 wandelaars zakten af naar de zaal Willem Tell in Tollembeek voor de jaarlijkse Urbanustochten. De wandelclub De Marktrotters uit Herne organiseren op zondag 19 juli hun Urbanustochten.
Op zondag vanaf 7 uur tot 15 uur was iedereen welkom om mee te komen wandelen over Pajotse wegen in onze mooie regio. De wandelaars konden die dag kiezen uit verschillende afstanden van 4 km tot 32 km. De wandeling van 4 km was ook te gebruiken voor rolstoelgebruikers.
Volgens voorzitter Willy waren er geen noemenswaardige incidenten. Leuk voor e vele wandelaars was wel dat ze op het parcours van 15 km langs speciaal opengestelde paadjes mochten wandelen, waar men anders niet kan op wandelen. Wij spraken met enkele wandelaars die spraken van een mooie wandeling al was er de eerste tijd wel nogal veel beton waar ze moesten op wandelen. Nadien viel het heel goed mee.
