BEVER/HERNE - De vierde koning naar Gerard Walschap in kerk Akrenbos

Editiepajot.com
Bever
© Deschuyffeleer

Op zaterdag 1 februari om 19u30  brengen Liesbeth Vandormael, Guy Vandenplas en Wim Suys in de St-Gereonkerk op Akrenbos (Bever)  een verrassend muzikale vertelling voor grote kinderen en kleine mensen rond 'De Vierde Koning' naar het boek uit 1935 van de welbekende Vlaamse auteur Gerald Walschap.

Met hun artistieke performance staat het streektrio meteen borg voor cultuur van eigen bodem en verdient het daarom alleen al beslist een fikse aanmoediging. De voorstelling maakt dan ook een absolute aanrader uit voor iedere cultuurgenegen persoon in de streek.
“Het verhaal van de drie koningen die naar Bethlehem trokken op zoek naar het kindje Jezus kent wel iedereen”, zegt Liesbeth die het scenario schreef en ook instaat voor de vertellingen. “Maar dat er ook een vierde koning was, die dezelfde tocht aanvatte, dat weet haast niemand. En dat is volkomen onterecht. Want precies zijn verhaal brengt ons dichter bij het geheim van Kerst...”.
Met hun voorstelling wil het gelegenheidsgezelschap alleszins ook een eerbetoon brengen aan Gerald Walschap. “Dit bijzonder verhaal van zijn hand verdient dan ook erkenning”, beamen Guy Vandenplas en Wim Suys, die niet alleen instonden voor de muziekcomposities maar ook zelf de muziekuitvoeringen voor hun rekening nemen.
Kaarten kosten 12 euro.
Auteur
Godelieve Deschuyffeleer
101334659

Meer nieuws uit Bever

Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever
Bever

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Sint-Genesius-Rode
Ternat
Lennik
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Halle
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Pieters-Leeuw
Halle
Halle
Pajottegem
Geraardsbergen
Lennik
Pajottegem
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures