Kom mee sjotten voor het goede doel op 30 mei in Galmaarden

De vereniging Samen Helpen uit Galmaarden organiseert een minivoetbaltoernooi op zaterdag 30 mei op het Sportplein in Galmaarden. De opbrengst gaat naar Samen Helpen.
Samen Helpen is een vereniging die steun geeft aan kankerpatiënten uit Galmaarden, Vollezele en Tollembeek , vooral dan financiële steun. “Veel mensen staan daar niet bij stil, maar ziek zijn kost heel veel geld. Wij willen met Samen Helpen het financieel plaatje voor deze mensen wat verlichten”, aldus voorzitter Roger De Nauw.
Daarom organiseren ze een minivoetbaltoernooi op 30 mei in Galmaarden. Wedstrijdformule 5 tegen 5. Inschrijven via overschrijving van 40 euro per team maximum 8 spelers per ploeg, naar rekening BE28 1431 2570 3920 met vermelding van de ploegnaam. Inschrijven graag voor 8 mei!
