Zomaar eventjes 154 bloedgevers kwamen naar het Baljuwhuis in Galmaarden

C21

Zomaar eventjes 154 bloedgevers kwamen naar het Baljuwhuis in Galmaarden

Editie_galmaarden_bloedgevers_3__kopie_
Tal van bloedgevers zakten af naar het Baljuwhuis.- Foto Marc Colpaert
 

De Koninklijke Vriendenkring van Vrijwillige Bloedgevers uit Galmaarden hebben op donderdag 11 juni een schitterende bloedafname meegemaakt. Niet minder dan 154 bloedgevers kwamen naar het Baljuwhuis, met daarbij 7 nieuwkomers.

 

Op donderdag zakten heel wat bloedgevers af naar de grote zaal van het Baljuwhuis voor de tweede bloedafname van het jaar. Op sommige momenten stonden zelfs enkele tientallen mensen te wachten om bloed te doneren. “Zoiets zien we natuurlijk graag, want wij willen ook dit jaar ruim meer dan 500 bloedgiften verzamelen”, vertelde voorzitter Christian Demeulder, die ook zijn bestuur en de vele vrijwilligers bedankte.

Vorig jaar stond de teller op 568 bloedgiften, wat gemiddeld 142 bloedgiften per keer is. De volgende bloedafname gaat door op donderdag 20 augustus in het Baljuwhuis van Galmaarden.

    

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
11 jun 2026
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 08 jun 2026

archief