Herman en Monique van Gastro Atelier(vroeger ’t Kreukeltje) uit Oetingen, organiseren elke derde zaterdag van de maand Open Vuur. De laatste keer dit jaar gaat door op zaterdag 21 november. U kunt nu al inschrijven, want Herman en Monique halen ook deze maand alles uit de kast, om uw smaakpapillen te plezieren.
De ingrediënten zijn simpel, sfeer, lekker eten rond het gezellige open vuur in de Lenniksestraat 65 in Oetingen. “Wij stellen het menu samen met de juiste smaak. Hapjes, voorgerechten, hoofdgerecht en dessert. Allemaal heel lekkere gerechten, klaargemaakt op het open vuur. Dit voor de prijs van 70 euro, zonder drank”, aldus Herman. En geloof ons maar, als Herman u iets presenteert, is het afgewerkt tot in de punten, meestal met streekeigen producten.
Op 21 november om 19 uur is het terug zover, alleen op reservatie. Meer informatie en reserveren via: info@gastroatelier.be
marc colpaert