Fithuis Lennik Moved voor nieuwe sportapparatuur in het Sint Godelieve Instituut te LENNIK

C21

Fithuis Lennik Moved voor nieuwe sportapparatuur in het Sint Godelieve Instituut te LENNIK

Editiepajot_lennik_news-banner-lets-move
EP
 

Van 1 tot 19 maart 2016 kan men in het Fithuis GRATIS Moves komen doneren om mee te helpen Technogym trainingsapparatuur te winnen, voor de inrichting van de nieuwe sportzaal in het Sint Godelieve Instituut te Lennik.

"Let’s Move for a Better World Challenge" is een wereldwijde campagne om sport en lichaamsbeweging te promoten. Het doel van de campagne is om de plaatselijke gemeenschap bewust te maken van het belang om vanaf een zeer jonge leeftijd lichamelijk actief te zijn. In de afgelopen 30 jaar is obesitas bij kinderen meer dan verdubbeld en bij adolescenten zelfs verviervoudigd.
Tegen 2025 zullen er 70 miljoen kinderen jonger dan 5 jaar overgewicht of obesitas hebben als de huidige trend zich voortzet.
Het installeren van kwaliteitsvolle trainingsapparatuur in scholen kan mee helpen kinderen op een leuke manier te laten kennismaken met sport en beweging.
Deelname is volledig gratis, spring gewoon binnen met je sportkledij en Fithuis zorgt voor de rest!
Tijdens de Challenge biedt Fithuis een deelnamepakket aan voor maar 20 euro: (Normale waarde: € 65)
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
01 mrt 2016
Felix Merckx
Felix Merckx
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Colpaert/Marc Sluys | 11 apr 2025

archief