TERNAT - Subsidies voor restauratie oud gemeentehuis

C21

TERNAT - Subsidies voor restauratie oud gemeentehuis

Img_2290
 

Vlaanderen kende een subsidie van 124.000 € toe voor de restauratie van het oud gemeentehuis, het kasteeltje De Mot. Dat maakte Vlaams minister van Onroerend Erfgoed Ben Weyts bekend.

Het volledige interieur wordt gerestaureerd, de luiken worden geschilderd en het schrijnwerk vernieuwd. Het statige gebouw krijgt niet alleen de oude glorie terug, maar wordt ook voorbereid op de toekomst. Zo wordt Kasteel De Mot dankzij deze werken ook energiezuiniger en beter toegankelijk voor gehandicapten. Het volledige kostenplaatje bedraagt € 207.000, waarvan de Gemeente Ternat 40% financiert.

Na de werkzaamheden opent het gebouw weer voor het publiek, en zullen verloofden er meer dan ooit in stijl kunnen trouwen.

Eerder verschenen 

Meningen verdeeld over herbestemming oud gemeentehuis

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
24 mrt 2025
Guido
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Guido van Cauwelaert | 26 mrt 2025
Guido van Cauwelaert | 18 mrt 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Guido Van Cauwelaert | 18 mrt 2025

archief