Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
Gelukswandeling werd ingestapt in DWORP

Op de Internationale Dag van het Geluk nodigde Lokaal Bestuur Beersel uit om samen met de kinderen van de Dworpse basisscholen de eerste Beerselse Gelukswandeling officieel in te stappen. Deze bewegwijzerde route van 3,8 km laat wandelaars kennismaken met de bouwstenen van geluk via groene borden en leuke doe-opdrachten. De wandeling is rolstoel- en buggyvriendelijk, geschikt voor jong en oud en kan vanaf 20 maart dagelijks worden gewandeld. Vertrekken kan aan de kerk van Dworp. Met dit initiatief wil Beersel niet alleen inzetten op mentaal welzijn. Elk jaar wordt er een nieuwe wandeling uitgewerkt in één van de andere deelgemeenten van Beersel, tot elke deelgemeente zijn eigen geluksroute heeft. Uiteindelijke doel is om de verschillende routes te linken aan elkaar, om zo ook de deelgemeenten nog meer te verbinden.