Lokaal Bestuur BEERSEL zoekt concessiepartner voor uitbating kinderdagverblijf

C21

Lokaal Bestuur BEERSEL zoekt concessiepartner voor uitbating kinderdagverblijf

Persfoto_nieuwe_kinderopvang_gaspeldoornlaan_2
 

Lokaal Bestuur Beersel zoekt een concessiepartner voor de uitbating van het nieuwe kinderdagverblijf in de Gaspeldoornlaan in Alsemberg.De groepsopvang voor 14 kinderen maakt deel uit van de verdere uitbreiding van het lokale kinderopvangaanbod.
Het lokaal bestuur van Beersel heeft de voorbije jaren sterk geïnvesteerd in het kinderopvangaanbod. In dat kader werd, in samenwerking met Woonmaatschappij Woonpunt Zennevallei, in de Gaspeldoornlaan in Alsemberg een nieuwe groepsopvang voor 14 kinderen gerealiseerd.
Voor de uitbating van dit kinderdagverblijf gaat het bestuur nu op zoek naar een externe partner. Zo kan de voorziening duurzaam en kwalitatief uitgebouwd worden, zonder dat dit de financiële haalbaarheid van lopende en toekomstige gemeentelijke projecten onder druk zet.
Het kinderdagverblijf maakt deel uit van een reeks initiatieven waarmee het lokaal bestuur het opvangaanbod wil uitbreiden.
Schepen van kinderopvang Sonia Van Wanseele: In de nabije toekomst wordt in Alsemberg een tweede kinderdagverblijf afgewerkt en ook in Lot komt er een bijkomende opvang. Daarnaast wordt in het ontwerp van het nieuwe woonzorgcentrum in Beersel ook ruimte voorzien voor kinderopvang.
Voor de uitbating blijft het lokaal bestuur afhankelijk van de toekenning van gesubsidieerde plaatsen met inkomenstarief vanuit Vlaanderen. Daarom voorziet de concessie ook ruimte voor organisatoren die met een vrij tarief werken.
De bedoeling is wel om samen met de toekomstige partner een systeem uit te bouwen waarbij gezinnen die baat hebben bij opvang met inkomenstarief actief worden toegeleid naar de juiste opvangvoorzieningen.
Geïnteresseerden die de concessie willen opnemen of meer informatie wensen, kunnen contact opnemen via beleidsondersteuning@beersel.be

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
22 dec 2025
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
Devogeleer Emile | 15 dec 2025
Devogeleer Emile | 02 dec 2025
Marc Sluys - Elsie De Greef | 01 dec 2025

archief