Buitenspeeldag tovert atletiekpiste om tot speelparadijs

Editiepajot.com
Ninove

 Op woensdag 22 april organiseert de stad opnieuw de Buitenspeeldag. Die namiddag wordt de atletiekpiste omgetoverd tot een speelparadijs waar kinderen zich volop kunnen uitleven.

Tijdens de Buitenspeeldag staat buiten spelen centraal. Kinderen en gezinnen kunnen er genieten van een gevarieerd aanbod aan activiteiten. Zo zijn er springkastelen, een creatieve knutselhoek waar je onder meer een eigen button kan maken en een glittertattoo kan laten zetten, en verschillende doe-activiteiten zoals Kubb, bowlen, blikwerpen en een grote versie van vier op een rij. Ook wie op zoek is naar meer actie, komt aan zijn trekken met dans- en sportactiviteiten.

Met dit initiatief wil de stad kinderen stimuleren om samen buiten te spelen en te bewegen, in een veilige en speelse omgeving. Schepen voor jeugd, Malika Sclacmender: “In Ninove zetten we de schermen even uit en het speelplezier aan. Samen maken we er een geweldige Buitenspeeldag van!"

Praktisch

Woensdag 22 april 2026 van 14 tot 17 uur

Atletiekpiste, Parklaan, Ninove

Gratis deelname

Auteur
marc colpaert
96728683

Meer nieuws uit Ninove

Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove
Ninove

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Affligem
Halle
Halle
Dilbeek
Asse
Ninove
Affligem
Asse
Pajottegem
Regio
Pajottegem
Pajottegem
Ninove
Dilbeek
Lennik
Ninove
Pajottegem
Bever
Lennik

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures