Niet minder dan 1522 wandelaars voor de Brillanttochten op zondag 17 augustus een prachtig resultaat

C21

Niet minder dan 1522 wandelaars voor de Brillanttochten op zondag 17 augustus een prachtig resultaat

Editie_galmaarden_wandelen_5__kopie_
Het bestuur was best tevreden met dit mooi resultaat.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_galmaarden_wandelen_3__kopie_
Het was druk aan de bar. - Foto Marc Colpaert
 
Editie_galmaarden_wandelen_4__kopie_
Na de tocht nog even lekker blijven hangen.- Foto Marc Colpaert
 

In totaal 1522 wandelaars kwamen naar Vollezele, de enige echte parel van Vlaanderen, om deze mooie streek te ontdekken. Voorzitter Raymond Dero was dan ook erg in zijn nopjes. “Het was uitermate goed wandelweer en dat weten de wandelaars te waarderen, wij kregen geen meldingen van problemen en daar zijn we best tevreden mee. Ook waren er dit jaar 300 wandelaars meer dan vorig jaar”, aldus Raymond

De lokale wandelclub Parel van het Pajottenland Vollezele  organiseerde op zondag 17 augustus hun 36 ste editie van de Brillanttochten over een afstand van 4, 6, 10, 13, 17  tot 30 km.  Voor de  36ste  editie vertrokken ze  vanuit  hun vertrouwde basis de zaal De Notelaar aan de gemeentelijke basisschool in Vollezele. Van aan de startplaats is het al genieten van het mooie uitzicht op de Rensberg en de uitgestrekte natuur. Een voorsmaakje van wat de Brillanttochten te bieden hadden.

“We hebben een extra inspanning geleverd om een meerwaarde te creëren voor deze Brillanttochten. Ook nu is het onze bedoeling om de wandelaars  maximaal te laten genieten van de Parel van het Pajottenland. De wandeling langsheen paadjes, weggetjes en rustige baantjes  zorgen ervoor om regelmatig en voldoende van de stilte te kunnen genieten”, en dat was een schot in de roos. 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
17 aug 2025
Marc colpaert
colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc colpaert | 13 aug 2025

archief