Start rioleringsproject in de Lindestraat, de Hekstraat en de Rankhove

Op dinsdag 30 september 2025 start project ’22.220’ in de Lindestraat, Hekstraat en Rankhove in Pajottegem. Het betreft een rioleringsproject waarbij een gescheiden rioleringsstelsel wordt aangelegd, inclusief 2 pompstations.
De werken worden uitgevoerd door aannemer Vindevogel n.v., in opdracht van Aquafin (rioolbeheerder) en lokaal bestuur Pajottegem. De werkzaamheden zullen naar verwachting tot eind 2026 duren. De planning kan echter wijzigingen door weersomstandigheden, leveringen of aanpassingen. In dat geval zal steeds tijdig gecommuniceerd worden door het lokaal bestuur of de aannemer.
Impact op doorgaand verkeer
Tijdens de eerste fase van de werken zal er geen doorgaand verkeer mogelijk zijn in de Lindestraat. Er wordt een omleiding voorzien via Oude Steenweg – Scheibeekstraat – Ekkelenbergstraat – Barakkenbergstraat – Steenweg Asse – Van Cauwenberghelaan.
Plaatselijk verkeer zal steeds toegang tot de woningen hebben, behalve op de dagen dat de rioleringsbuizen en de wegenis worden aangelegd. De inwoners worden hiervan tijdig op de hoogte gebracht.
Actuele informatie zal binnenkort beschikbaar zijn op de website van Aquafin (https://www.aquafin.be/nl-be/particulieren/waar-werken-we), op de kaart of via referentie 22220.