Nieuws van Olympic Essenbeek HALLE

C21

Nieuws van Olympic Essenbeek HALLE

Oeh_repro_editiepajot
Repro Editiepajot.

Het eerste weekend van de maand mei, was direct een verlengd weekend met vele sportieve prestaties voor OEH.

Op vrijdag 1 mei 2009 trokken vader en zoon Querton naar RCT in Tienen, om er deel te nemen aan de 800m. Michiel Querton eindigde bij de cadetten heren op een 3de stek in 2.32.05.

Vader Danny liep met de juniors – seniors en masters, hij overschreed na 2.18.12 de eindstreep als 4de.

In Oordegem, vond het Belgisch Kampioenschap voor Universitairen plaats.

Lindsey De Grande nam deel aan de 1500m , ze verbaasde iedereen en ging solo naart een zéér scherpe eindtijd van 4.18.65.  Hiermee veegde ze het 32 jarige oude clubrecord van Mimi Steels definitief van de recordtabellen; maar wist ze ook de limiet voor 7de EK Beloften (U23) te KAUNAS (LTU) -  16-19 juli 2009 te lopen.

Verder namen nog enkele OEH-atleten deel aan de meeting, Sven Van Volsem eindigde op een 5de pl in de 400m voor JSM ( juniors – seniors – masters) in 56.35.  Zijn jongere broer Jurgen nam deel aan één van de  verschillende reeksen van de 800m; hij overschreed de finish in 2.24.49 als 9de. 

Senior Issa Azizou nam deel zowel aan de 100 als de 200m en eindigde 2X op een 5depl in resp 11.37 en 23.10. 

Daags nadien, nam Ellen François eveneens te Oordegem deel aan de jeugdmeeting, zij eindigde op een 2de pl in de 300m in 47.34.

Enkele werpers trokken richting Eeklo , Sem Bras was  in het discuswerpen de primus met een worp van 50m23.  Daisy Van Boxstael haar discus landde op 27m95, goed voor een 5de pl.  In het kogelstoten werd ze knap 3de , haar kogel viel neer na 7m34.

Nog een atleet van OEH, die zich wist de kwalificiëren voor het 20ste EK Juniores (U20) te NOVI SAD (SRB) -  23-26 juli 2009 was Jeroen D’Hoedt .  Te Lebbeke nam Jeroen deel aan het open PK 10.000m, en eindigde op een 4de pl ; zijn eindtijd 30:13"41. 

Zijn broer Sander D’Hoedt , trok daags nadien naar de B-Meeting in Herentals, alwaar hij deelnam aan de 3000m AC. Sander eindigde op een 9de stek in 8.41.51. 

In Ninove vond het Open  Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen 5kamp plaats. Twee van onze meerkampers trokken naar Ninove en wisten er toch enkele knappe prestaties neer te zetten.

Master M35; Didier Mommaert, sprong er 6m61 ver, gooide de speer 45m74 , liep een knappe 200m race in 23.49 en gooide bij discus tot 3x toe een nulworp . In de slotloop van de 1500m verliet hij vroegtijdig de wedstrijd.  Toch eindigde hij nog als 2de met 1988ptn.

Junior Gil Steenhouwer, moest samen met de juniors en de seniors zijn proeven afwerken.

Hij sprong 5m13 ver, zijn speer landde na 41m60, in de 200m kwam hij na 24.38 over de eindstreep en bij discus liet hij een worp van 34m rond optekenen.  De slotproef , een 1500m race, eindigde hij in 4.57.22 wat hem een eindscore van 2651 ptn opleverde, een 1ste pl bij de juniors en een clubrecord.

Tot slot gingen enkele jeugdatleten naar de jeugdmeeting in Anderlecht.

Bij de benjamins nam Lynn Dozinel deel aan de 60m; ze werd 2de in 10.65; in het verspringen sprong ze 3m03 goed voor een 4de pl, clubgenote Louise Rassaerts eindigde met een sprong van 2m48 op een 9depl. In het kogelstoten lieten beide meisjes geen prestaties optekenen. Bij de pupillen meisjes was Gosselé Willemien de snelste op de 60m zij liet 9.66 optekenen. Sille Demunter kwam in de 3de reeks uit, haar eindtijd 11.62.

In het verspringen eindigde Willemien op een 6de pl met een sprong van 3m18; Sille sprong 2m26 ver goed voor een 11de pl.

Onze minimen meisjes liepen een 80m vlak, Scaunet Vanessa was de snelste in de 1ste reeks , zij klokte af na 11.87; Margaux Rassaerts eindigde in de 4de reeks op een 4de pl in 12.29.

In de reeksen van de 150m was Vanessa opnieuw de snelste , ditmaal klokte ze af in 22.06; Margaux behaalde in de volgende reeks een 2de pl in 23.07.

In de reeks van de 1000m gingen Kaat Leemans en Laura Basteleus van start, Kaat finishste als 3de in 3.49.86, Laura kwam als 5de over de eindstreep in 4.03.56.  In het kogelstoten wierp Laura de kogel 4m91 ver.

Bij onze jongens 60m pupillen, was Ruben Pint de snelste in de 2de reeks hij liet 9.64 noteren als eindtijd.  Stijn Van Volsem eindigde nog knap 3de in 9.93.

In de 3de reeks , was Tuur Bras de primus, hij liet de snelste tijd van alle reeksen optekenen , nl 9.04.  In het verspringen was Tuur opnieuw de beste , hij sprong 4m34 ver; Ruben Basteleus liet 2m17 optekenen. In het kogelstoten was Stijn Van Volsem de beste werper, hij liet de kogel landen na 7m76; Tuur eindigde 3de met een worp van 6m24.  In de reeks van de 1000m eindigde Ruben Pint dan op een 2de pl in 3.41.34; Ruben Basteleus liet 4.05.14 afklokken.

Ook enkele miniemen jongens waren van de partij, Robbe Baetens liet 14.63 optekenen voor zijn 80m vlak;  in de 150m was Arko Goossens de snelste in de 1ste reeks, hij klokte af in 22.48; in de 2de reeks eindigde Simon Debognies als 2de in 23.54, Niels De Witte kwam als 3de over de eindstreep in 25.17. In de 1000m eindigde Simon nogmaals als 2de in 3.15.07.

Tot slot nam Bras Fien deel aan de 100m voor cadetten dames, zij was de primus in 14.63.

Dit weekend trekken onze cadetten en scholieren dames naar Herentals voor hun Beker van Vlaanderen. De jongens mogen hun wedstrijd afwerken op eigen terrein nl in het Provinciaal Domein te Huizingen, aanvangsuur 14u.

Kom gerust de sportieve jeugd aanmoedigen , tevens kan men er nog genieten van een heerlijke barbecue tijdens de meeting.

Resultaten en uitslagen delen wij jullie volgende zondag mee , wie natuurlijk te nieuwsgierig is naar de prestaties van onze jeugd, kan de uitslagen reeds vanaf zondagavond volgen via de VAL-Site , www.val.be link kalender en resultaten BVV cadetten en scholieren vrouwen en mannen.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
08 mei 2009
Johanna Meesschaert
RE
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 14 apr 2024
Devogeleer Emile | 13 apr 2024
Devogeleer Emile | 13 apr 2024

archief