HALLE - Artsenkring start campagne voor inentingen tegen de gewone griep

Editiepajot.com
Halle
Foto KOS

De Artsenkring van Halle en omgeving is getart met mensen in te enten tegen de gewone griep. Verwacht wordt dat er dit jaar meer spuiten zullen verkocht worden tegen de gewone griep. Voor de start van hun jaarlijkse campagne tegen de seizoensgriep vaccineerde de artsenkring enkele zwangere vrouwen

Met al de historie rond de Mexicaanse griep mag men niet vergeten dat men zich ook moet laten inenten tegen de gewone griep die er zit aan te komen.
De Artsenkring blijft de inentingen promoten en dan vooral voor zwakkeren, senioren en zwangere vrouwen. Deze laatsten zijn op zich niet vatbaar voor de griep, maar moeten gevaccineerd worden omdat zij geen medicijnen mogen innemen tijdens hun zwangerschap. Ingeente zwangere vrouwen geven bij borstvoeding de immuniteit ook door aan hun baby Dank zij de campagne van de artsenkring laten zich 30 à 40pc van de bevolking zich inenten. Het normale cijfer is 50pc.
Auteur
Felix Merckx
105727430

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Asse
Bever
Pajottegem
Ninove
Pepingen
Regio
Sint-Pieters-Leeuw
Regio
Pepingen
Pepingen
Halle
Ternat
Halle
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Regio

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures