Avondwandeling KVLV PAMEL

C21

Avondwandeling KVLV PAMEL

Editiepajot_roosdaal_avondwandeling_kvlv_pamel_foto_ingezonden__1_
ingezonden foto's
 
Editiepajot_roosdaal_avondwandeling_kvlv_pamel_foto_ingezonden__2_
ingezonden foto's
 
Editiepajot_roosdaal_avondwandeling_kvlv_pamel_foto_ingezonden
ingezonden foto's
 

Zaterdag, op een zachte nazomerse avond, verzamelden vijftig deelnemers aan het Koetshuis in Strijtem om te genieten van een avondwandeling. De tocht liep langs Strijtem over Kattem waar een eerste stop gehouden werd. De wandelaars werden er getrakteerd op een borrel of een fris glas water, zodat ze vol energie de weg konden verder zetten. Onderweg stonden verwonderde koeien de fluorescerende bende gade te slaan.

Intussen was de avond gevallen en kon men het kleurenspel van de ondergaande zon aan de horizon bewonderen. Enkele kilometers later werd er aan de school in de Bosstraat halt gehouden, want de groene paraplu van KVLV verklapte dat daar weer iets te rapen viel. Hier kon men smullen van spiesjes met kaas en druiven, salami met uitjes en augurk.
Nu kwam het meest avontuurlijke traject: over de dijk van het spaarbekken langs de Hunselbeek in Borchtlombeek. Zaklampen kwamen hier goed van pas om niet in een modderplas terecht te komen. De jeugd vond het daar kei-plezant: donker, modderig, smal…heel wat spannender dan op een betonnen baan. De cirkel was rond toen de wandelaars weer het Koetshuis bereikten.
Aan het terras stond een laatste verrassing te wachten: een heus pensen- en hamburgerkraam. Zo’n vleesbroodje smaakte natuurlijk na een tocht van 7 kilometer. Nadien kon alles doorgespoeld worden met een stevige pint in de cafetaria van het Koetshuis bij Damien en Erna. En last but not least: voor iedereen was er nog een extraatje: een ontbijtpakket, om ’s anderendaags nog na te genieten van een mooie, sportieve en gezellige avond.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
30 sep 2013
Jacky Delcour
ingezonden
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief