ROOSDAAL - Gezinsbond van Borchtlombeek organiseert hun elfde tweedehandsbeurs

Editiepajot.com
Roosdaal
Jacky Delcour

Op zaterdag 15 februari 2014 organiseert voor de elfde maal  hun tweedehandsbeurs in het ontmoetingscentrum van Borchtlombeek.  Het start om 13h00 en eindigt 15h00.

Kandidaat verkopers kunnen zich inschrijven in de kleine zaal van het ontmoetingscentrum op vrijdag 7 februari vanaf 18h30 tot 20h00 en zaterdag 8 februari vanaf 10h00 tot 12h00

Verdere info via: peggy.bulterijs@telenet.be en marie-rose.francois@skynet.be

“Al de elfde maal organiseren wij deze beurs voor leden en niet-leden. Iedereen kan bij ons kledij (van 2 tot 16 jaar), speelgoed, eet- en autostoelen, maxi-cosi's en parken vinden. Wij ijveren ervoor dat de binnengebrachte te verkopen zaken nog van goede kwaliteit, eigentijds en zeer netjes zijn. We staan erop dat het niveau van onze beurs hoog aangeschreven staat: geen oud of kapot materiaal, noch versleten kledij. Op die manier willen we het idee dat op een tweedehandsbeurs oud materiaal wordt verkocht volledig uit de wereld helpen!” zegt Peggy, een van de bestuursleden van Gezinsbond Borchtlombeek.

 

Auteur
Jacky Delcour
101135779

Meer nieuws uit Roosdaal

Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal
Roosdaal

Meer nieuws uit de krant

Pepingen
Pepingen
Regio
Pajottegem
Lennik
Asse
Lennik
Regio
Regio
Halle
Pajottegem
Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures