SINT-PIETERS-LEEUW - Hedwig en Laury beloofden 60 jaar geleden elkaar eeuwige trouw

C21

SINT-PIETERS-LEEUW - Hedwig en Laury beloofden 60 jaar geleden elkaar eeuwige trouw

Editiepajot_leeuw_van_de_voorde_gr_foto_merckx
Foto's Felix Merckx
 
Editiepajot_leeuw_van_de_voorde_kle_foto_merckx
Foto's © Felix Merckx

Hedwig Van de Voorde (83) en Laury De Brouwere (83) uit de Petrus Basteleursstraat in Zuun vierden hun diamanten bruiloft. Zij zijn afkomstig uit het Kortrijkse, maar wonen sinds 2 000 in Sint-Pieters-Leeuw. Vroeger woonden zij in Sint-Agatha-Berchem.

Hedwig was verkoopspromotor in bouwmaterialen, terwijl zijn vrouw thuis bleef voor het opvoeden van de kinderen en het huishouden te doen.
Zij leerden elkaar kennen op een dansschool in Kortrijk en toen ze later met vriendinnen op stap trok en zij Hedwig tegenkwam zag deze laatste niet minder dan 1.000 lichtjes fonkelen in haar ogen.
Hedwig is ook gedurende 60 jaar tamboer-majoor geweest in verschillende muziekmaatschappijen. Het koppel kreeg 5 kinderen, acht kleinkinderen en 5 achterkleinkinderen. Zijn hobby is nu de geschiedenis verzamelen van de lucht- en ruimtevaart en ook op zoek gaan naar de geschiedenis van beide wereldoorlogen. Beiden zijn ook actief in de seniorenwerking.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
28 okt 2012
Felix Merckx
Felix Merckx
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief