SINT-PIETERS-LEEUW - Middenstandsverbond ontbonden

C21

SINT-PIETERS-LEEUW - Middenstandsverbond ontbonden

Editiepajot_leeuw_middenstand
Ingezonden foto
 

Het Middenstandsverbond vzw van Sint-Pieters-Leeuw heeft zichzelf ontbonden. Het netto-actief werd overgedragen aan Rode Kruis Vlaanderen afdeling Sint-Pieters-Leeuw die er nieuwe draagberries mee gaan kopen.

 Het verbond heeft jaren de Handelsbeurs van Sint-Pieters-Leeuw georganiseerd. Ook de Avondmarkt aan de Rink te Sint-Pieters-Leeuw hebben zij opgestart en er was ook elk jaar een Sinterklaas-activiteit voor de leden over de ganse gemeente. Ook spreekbeurten en een gezellig onder-ons waren vaste rubrieken.
De laatste 10 jaar is de wereld veranderd en de werking ingehaald door plaatselijke comitées of door de oprichting van de Raad voor Lokale Economie te Sint-Pieters-Leeuw.
Wat er nog in kas was, werd overgedragen aan het Rode Kruis Vlaanderen, afdeling Sint-Pieters-Leeuw. Zij zullen met deze schenking een aantal nieuwe draagberries kopen voor hun afdeling.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
06 dec 2012
Felix Merckx
Ingezonden foto
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief