Eerste TEDi-winkel opent in Sint-Pieters-Leeuw ;

C21

Eerste TEDi-winkel opent in Sint-Pieters-Leeuw ;

Image0_3
 

 Met veel enthousiasme kondigen we de feestelijke opening van de nieuwe TEDi-winkel in Sint-Pieters-Leeuw ; in het gekende Retail park: Shopping PAJOT.

We zijn erg  trots dat we nu ook in Sint-Pieters-Leeuw aanwezig zijn en dat de Schepen van Lokale Economie; de Heer Olivier Huygens onze shop met een hele mooi speech heeft ingewijd.
Vanaf morgenvroeg vrijdag 6 juni om 8u is de winkel open voor het grote publiek. We willen graag alle inwoners van regio Sint-Pieters-Leeuw welkom heten.  
We gaan zorgen voor leuke animatie: clown en schmink-stand voor de KIDS en ambiance met een toffe DJ-set en dit de ganse dag; vanaf 10u30 tot in de late namiddag.
 
Onze TEDi-winkel is gelegen op de Bergensesteenweg 65 in Sint-Pieters-Leeuw: shopping PAJOT
Deze winkel in Sint-Pieters-Leeuw is alweer onze 28ste vestiging in België – en er komen er nog meer aan. TEDi groeit snel, ook hier in de Brusselse Regio.  Target = wereldwijd: 10.000 shops.
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
05 jun 2025
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
Hugo Devillé | 23 mei 2025

archief