Dress DT viert 5 jaar met opening van eerste fysieke winkel in het hartje van Sint-Pieters-LEEUW!

C21

Dress DT viert 5 jaar met opening van eerste fysieke winkel in het hartje van Sint-Pieters-LEEUW!

Scherm__afbeelding_2025-10-21_om_20
 
Dress DT blaast 5 kaarsjes uit en dat laten we niet onopgemerkt voorbijgaan. Ter ere van dit jubileum opent de lokale modezaak haar allereerste fysieke winkel in de Joseph Depauwstraat 52, 1600 Sint-Pieters-Leeuw. Vanaf 11 november kunnen klanten er mode beleven op een manier die écht het verschil maakt.
 
De voorbije vijf jaar bouwde Dress DT stap voor stap aan een community van modebewuste vrouwen. Wat begon als een webshop met een kleine winkelruimte in de garage, groeide dankzij enthousiasme en trouw van klanten verder uit met regelmatige pop-up shops in Zaal ’t Element in Beersel. Vandaag is het moment aangebroken om een volgende sprong te maken: een vaste fysieke winkel.
 
De winkel zal elke maand de openingsuren communiceren, zodat klanten spontaan kunnen binnenspringen. Daarnaast blijft de vertrouwde persoonlijke service behouden met shoppen op afspraak – ook ’s avonds – ideaal voor vrouwen die na hun werkdag in alle rust de nieuwe collecties willen ontdekken.
 
Een ander hoogtepunt zijn de exclusieve ladies nights: gezellige momenten waarop vriendinnen samen kunnen genieten van een intieme shopervaring, persoonlijk stylingadvies, hapjes, drankjes en natuurlijk de nieuwste trends.
 
Tijdens de feestelijke opening op 11 november worden de eerste 50 klanten verwend met een leuke goodiebag. Bovendien maakt iedereen die die dag een aankoop doet kans op een unieke beleving: de allereerste exclusieve Ladies Night samen met zes vriendinnen, ter waarde van maar liefst €250.
 
“Wij willen meer zijn dan een winkel: een plek waar vrouwen écht tijd en aandacht krijgen. Met onze vaste openingsuren per maand, de kans om te shoppen op afspraak en onze exclusieve Ladies Nights brengen we een concept dat mode persoonlijker en gezelliger maakt,” zegt het team van Dress DT.
 
Iedereen is van harte welkom om dit bijzondere jubileum én de start van een nieuw hoofdstuk mee te vieren!
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
21 okt 2025
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief