Ledverlichting voor vier voetbalterreinen in Sint-Pieters-LEEUW

C21

Ledverlichting voor vier voetbalterreinen in Sint-Pieters-LEEUW

Scherm__afbeelding_2026-06-26_om_12
 
Sint-Pieters-Leeuw vernieuwt en breidt de verlichting op vier voetbalterreinen - Leeuw/Brucom, FC Negenmanneke, KV Zuun en SK Vlezenbeek - uit en kiest daarbij voor nieuwe ledverlichting die op verschillende sites ook gepaard gaat met bijkomende infrastructuurwerken.
An Speeckaert, schepen van Sport: “We zijn in gesprek gegaan met onze voetbalverenigingen en één element kwam overal duidelijk naar voor: de nood aan betere verlichting. Zeker in de donkere maanden is het essentieel dat spelers veilig kunnen trainen en dat onze velden maximaal benut worden. Met deze nieuwe ledverlichting creëren we extra trainingscapaciteit én zetten we tegelijk een duurzame stap vooruit in onze sportinfrastructuur.”
De werken verschillen per locatie. Zo worden op de terreinen van Leeuw/Brucom acht nieuwe ledarmaturen op de bestaande masten geplaatst. Bij FC Negenmanneke komen er vier nieuwe verlichtingsmasten, acht nieuwe armaturen en nieuwe ondergrondse voedingskabels. Voor KV Zuun worden nieuwe armaturen voorzien, en bij SK Vlezenbeek komen er twee nieuwe masten van 18 meter hoog met vier ledarmaturen en nieuwe bekabeling.
 
Met deze investering wil de gemeente zorgen voor degelijke en moderne verlichting op de voetbalvelden. De werken zijn gepland in het najaar van 2026
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
26 jun 2026
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief