Sint-Pieters-LEEUW investeert in digitale uitrusting voor basisscholen

C21

Sint-Pieters-LEEUW investeert in digitale uitrusting voor basisscholen

Logo_leeuw_
Sint-Pieters-Leeuw investeert verder in haar gemeentelijke basisscholen met de aankoop van oplaadkarren voor iPads en laptops en 20 digitale schermen met liftsysteem. 
De investering is bestemd voor GBS Den Top, GBS ’t Populiertje en GBS Wegwijzer. 
Wouter De Craen, schepen van Onderwijs: “Onze kinderen worden geboren in een digitale wereld. Het is onze taak om hen ook daar bewust en kritisch mee te leren omgaan. Laptops of digiborden op school zijn vandaag geen luxe meer, maar een basisuitrusting voor elke leerkracht. Daarom investeren we verder in de nodige ICT-infrastructuur op onze scholen zodat leerlingen alle kansen krijgen om zich hierin verder te ontwikkelen.”
 
Schepen van ICT Jeroen Tiebout vult aan: “Concreet gaat het om 2 oplaadkarren voor telkens 16 iPads en 4 oplaadkarren voor telkens 24 laptops voor Basisschool ’t Populiertje. Daarnaast komen er 20 digitale schermen: 11 schermen voor GBS Den Top, 2 schermen voor GBS ’t Populiertje en 7 schermen voor GBS Wegwijzer. Per vestiging wordt ook een opleiding voor leerkrachten voorzien en moet een helpdesk beschikbaar zijn voor ondersteuning bij problemen.“
Met deze investering wil de gemeente leerkrachten en leerlingen beter ondersteunen met moderne en gebruiksvriendelijke digitale leermiddelen in de klas.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
26 jun 2026
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief