Jan en Christiane uit LEEUW vierden 60 jaar huwelijk

C21

Jan en Christiane uit LEEUW vierden 60 jaar huwelijk

Img_2347
 

Jan Van Droogenbroeck (83)  en Christiane De Hertogh (80) uit Sint-Pieters-Leeuw vierden hun diamanten jubileum. Jan was van Essene en Christiane kwam uit Anderlecht. Ze leerden elkaar kennen op de Vlaamse kermis van Essene. Christiane werkte als bediende, terwijl Jan zijn opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige volgde in Nederland. Hun verkering kende soms lange afstanden.

Zo nam Jan ooit de trein om Christiane slechts twee uur te kunnen zien aan het station, waarna hij meteen weer terugreisde naar I s-Hertogenbosch via Roosendaal.
Jan begon zijn loopbaan op de psychiatrische afdeling van het Brugmann ziekenhuis te Brussel. Na drie jaar maakte hij de overstap naar de radiologie.
Hij trok terug naar de universiteit en behaalde een diploma van ziekenhuisbeheer. Hij werd hoofdassistent van de radiologie op UZ Jette en nadien ook op de spoeddienst. Samen openden ze hun Cremerie ‘Au Cocorico’ in Sint-Gilles.  Met hun zaak werden ze zelfstandige van het jaar in 1987. In januari 1996 sloten ze de zaak, zodat Christiane zich kon wijden aan de zorg voor haar moeder.
Na het pensioen in 2003 deed Jan nog interims als verpleger in 3 gevangenissen. Hij was ook vrijwilliger, chauffeur en actief in de palliatieve zorgen. Hun gezin groeide met de dochters Sabrina en Katty en kleindochter Lindsey. 
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
04 jul 2026
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief