Wat maakt Halle écht Hals? Deel je mening in de imagomonitor

Halle

Waar denk jij aan bij Halle? Aan carnaval, de basiliek of het Hallerbos? Aan je buurt, je favoriete café of de mensen die je hier kent? Stad Halle wil weten hoe jij als inwoner naar je stad kijkt. Daarom nodigt de stad je uit om deel te nemen aan de imagomonitor.

Wat maakt Halle bijzonder?

Wat maakt Halle voor jou typisch Halle? Waar ben je trots op? Welke plekken, mensen of tradities horen volgens jou bij onze stad? En wat kan er nog beter?

Met de imagomonitor wil stad Halle een duidelijk en eerlijk beeld krijgen van hoe inwoners hun stad beleven. De antwoorden helpen de stad om in de toekomst een verhaal over Halle te vertellen dat herkenbaar is voor de mensen die er wonen.

Geef je mening

De vragenlijst invullen duurt maar enkele minuten. -Vul de imagomonitor in via deze vragenlijst.

Maak kans op een leuke prijs

Wie de vragenlijst invult, maakt kans op een van deze prijzen: een mand met streekproducten, een boek over het Hallerbos, een drinkfles van stad Halle of een mok van stad Halle.

Geen computer of internet?

Wie thuis geen computer of internet heeft, kan terecht in de Digiplek van Bibliotheek Halle, Basiliekstraat 124.

Daar kan je gratis een computer en internet gebruiken. Op woensdag van 15u tot 17u en op donderdag van 17u tot 19u is er ook iemand aanwezig om gratis te helpen. Een afspraak maken is niet nodig.

Meer info

Doe mee aan de imagomonitor op www.halle.be/imagomonitor.

De bevraging gebeurt in opdracht van stad Halle. Adviesbureau For the Love of Place voert het onderzoek uit, samen met marktonderzoeksbedrijf Dynata.

Auteur

Marc Sluys

100484623

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Halle
Halle
Geraardsbergen
Pajottegem
Pajottegem
Bever
Lennik
Geraardsbergen
Lennik
Regio
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Ninove
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Regio
Dilbeek

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures