Carnavalkriebels in Rustoord Zennehart in ALSEMBERG

C21

Carnavalkriebels in Rustoord Zennehart in ALSEMBERG

Editiepajot_beersel_zennehart_1_foto_olaf
Veel pluimengedoe in Alsemberg. (Foto's Olaf)
 
Editiepajot_beersel_zennehart_2_foto_olaf
Suske Geurts en Jeanne Debremaeker. (Foto Olaf)
 

In Rustoord Zennehart in Alsemberg werd carnaval gevierd door de bewoners en het personeel. Dit is ook elk jaar een blij weerzien met de Seniorenprinsen uit Halle die graag komen meevieren. Zijzelf gaven eerst wat uitleg over waarom ze Prins/Prinses zijn en wat ze zoal moeten doen in die hoedanigheid.

Ook het nieuwe prinsenpaar Ivo en Kristel en de Mini’s Kevin en Joanna tekenden present. Onder impuls van de senioren werd een heuse farandole ingezet. Het feestgejoel barstte pas echt los met het optreden van de Postikids die hun “kooiendans” (lees koeiendans) ten beste gaven.
 
De bewoners van Zennehart zelf tot slot verkozen ook een Prins en Prinses Carnaval. De mooist verklede bewoners werden tot laureaat gestemd door hun medebewoners. Uiteindelijk bleek dat de eer was weggelegd voor Suske Geurts en Jeanne Debremaeker.
 
Terzijde melden we dat het personeel van Zennehart echt wel hun uiterste best hebben gedaan om alle bewoners gepaste kostuums mee te brengen. De bewoners en medewerkers van Zennehart deden hun reputatie van familiale en gezellige groep weer alle eer aan.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
11 mrt 2010
Sonia D'Ours
Olaf
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Hugo Deville | 18 apr 2025
Marc Sluys - Hugo Deville | 15 apr 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Hugo Deville | 10 apr 2025
Marc Sluys - Hugo Deville | 04 apr 2025
Marc Sluys - Hugo Deville | 31 mrt 2025

archief