HALLE / REGIO - Jong N-VA Zenneland gaat op jeugdhuizentocht

Editiepajot.com
Beersel
ingezonden foto

Zaterdag trok Jong N-VA Zenneland met een grote groep jongeren op jeugdhuizentocht. Het is reeds het derde jaar dat de jongerenafdeling met een speciale feest-bus doorheen de streek trekt. Op hun tocht deden ze allerlei jeugdhuizen en cafés aan in de Vlaamse Rand, onder andere in Beersel, Roosdaal, Lennik, Gooik en Halle.

Het was een geslaagde avond en de dansvloer op de bus werd zeer gesmaakt. Na een polonaise op de ring rond Brussel werd er tussen pot en pint over politiek gesproken. Het doel van deze activiteit was dan ook om jongeren op een ludieke manier in contact te brengen met politiek. Dit concept begint stilletjes aan het handelsmerk te worden van de jongerenafdeling en gezien het succes en het grote enthousiasme bij de lokale jeugd, zal deze editie zeker nog navolging krijgen.

Sven Pletincx, jongeren-voorzitter: “Het is onze taak als jongerenpartij om de jeugd warm te maken voor politiek en wij trachten dit op een zo origineel mogelijke manier te doen. Deze derde editie is daar zeker in geslaagd.”

Auteur
Elsie De Greef
105566552

Meer nieuws uit Beersel

Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures