De 11 juli-viering in BEERSEL

Editiepajot.com
Beersel
EP

De 11 juli-viering nu vrijdag in Beersel start dit jaar al om 16u met kinderanimatie op het grasveld aan CC de Meent. Kinderen kunnen zich uitleven in een middeleeuws dorp: hun vechtkunst oefenen of leren boogschieten, zich laten schminken als prinses of meewerken aan een levensgroot schilderij van de guldensporenslag. Ouders of grootouders kunnen ondertussen genieten van een lekker streekbier in de middeleeuwse herberg.

Om 19u30 wordt alles in gereedheid gebracht voor het opstijgen van de luchtballon, voor de gelegenheid verfraaid met een Vlaamse leeuw. Uit de juiste inzendingen loten we 6 gelukkigen. De 6 winnaars van de ballonwedstrijd krijgen een gratis ticket om mee te vliegen met de luchtballon.
Na de gelegenheidstoespraken is er vanaf 20u30 in de schouwburg van CC de Meent een zangfeest. De Beerselse koren kozen enkele muzikale pareltjes uit om samen met het publiek de stembanden op te warmen. Aansluitend brengt Bar Sanseveria een muziekshow waarin al de klassiekers uit het Nederlandstalige repertoire aan bod komen. De Vlaamse feestdag wordt traditioneel afgesloten met een feestelijke receptie.
Auteur
Felix Merckx
105558723

Meer nieuws uit Beersel

Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures