BEERSEL - Inschrijvingen vanaf nu voor de speelpleinwerking in de zomer



Ook deze zomer zal de gemeentelijke speelpleinwerking doorgaan in en rond de evenementenhal DOC te Alsemberg. De kinderen kunnen terecht in de evenementenhal op de Gemeenveldsite: een plek voor kinderen en jongeren vlakbij de jeugddienst, de bibliotheek, cc de Meent en bezoekerscentrum de Lambiek. En uiteraard is er het grote voetbalveld waarop naar hartenlust kan gespeeld worden.
De kinderen worden elke dag opgevangen door een groep enthousiaste animatoren die heel wat leuke spelletjes voorzien. Elke week werken we rond een thema. Het spelprogramma is bijgevolg thematisch opgebouwd en biedt voldoende afwisseling tussen meer actieve en meer passieve spelletjes, aangepast aan de capaciteit en leeftijd van de groep.
Thema’s:
Week 1: De Magische Wereld van Docje
Week 2: De Goeden Ouden Tijd
Week 3: Droomfabriek
Week 4: Quatro Stagioni
Week 5: Zintuigen
Week 6: Huisje, Tuintje, Speelplein
Week 7: De 7 Zeeën
Week 8: DOC TV
Week 9: Kunst met een grote K
Net zoals vorig jaar zal het speelplein op een positieve manier werken aan omgaan met anderstaligheid. Organisatoren en animatoren van het speelplein worden begeleid (vorming) in het omgaan met meertaligheid op het speelplein zoals bv. het maken van taalvriendelijke activiteiten. Op het speelplein leren anderstalige kinderen op een speelse manier Nederlands spreken. Spelen is immers de universele taal bij uitstek!
Inschrijven kan vanaf maandag 30 maart online via http://beersel.grabbis.be/login.php of via de jeugddienst, Evenementenhal DOC, Gemeenveldstraat 3, 1652 Alsemberg.
Alle info over tarieven, thema’s en meer vind je op www.beersel.be of neem je contact op met de jeugddienst via het telefoonnummer 02/359.16.15 of jeugd@beersel.be.