BEERSEL - Mooie start van tweede editie van Build & Lifestyle

Editiepajot.com
Beersel
Elsie De Greef

Dit weekend kunnen de fans van comfortabel wonen weer heel wat ontdekkingen doen op de Build & Lifestyle beurs. De beurs Build & Lifestyle ging donderdag van start met een Vip-avond en vrijdag met een nocturne. Vrijdag was er een modeshow van Coup de Coeur en lederwaren Demanet en ondertussen kon je genieten van het optreden van Lobstar in combinatie met een lekker wijntje of gin van bij Jejo Wines.

Interessante ondernemingen uit de streek stellen de laatste trends voor op vlak van interieur, buitenleven, bouwen, verbouwen tot de nieuwste trends in technologie en health & beauty. Build & Lifestyle vond dit jaar een nieuwe stek in een bedrijfsloods langs de Guido Gezellestraat 130 in Huizingen. En wegens het succes van de eerste editie voegen ze er dit jaar nog een extra dag aan toe.

Typisch en vernieuwend is dat de exposanten niet in hokjes gaan zitten, hun standen lopen mooi in elkaar over. Er is ook slechts één stand per specialiteit. Nieuw is ook dat enkele kunstenaars het interieur mee opsmukken en hun werk ten toon stellen. Op zaterdag 30 september en zondag 1 oktober is de beurs open van 10 tot 18 uur, de ingang is gratis.

Auteur
Elsie De Greef
105531293

Meer nieuws uit Beersel

Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel

Meer nieuws uit de krant

Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem
Pajottegem
Ninove

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures