REGIO - Allen de Zenne op
De Zenne, de verborgen rivier die onder Brussel loopt. Iedereen kent ze, bijna niemand heeft ze al echt van dichtbij gezien. Wat als we de Zenne toegankelijk kunnen maken voor kayakkers? De Kayak Zen(ne) ploeg zou heel graag aanlegsteigers bouwen in Lot en Drogenbos zodat iedereen op de Zenne kan varen.
Jacques Berghmans: “Aan de west-rand van Brussel stroomt een stukje ongerepte Zenne. Dit prachtig stukje natuur is echter omringd door privé-terrein en daarom niet toegankelijk voor het publiek. We hebben een manier gevonden om deze berperking te omzeilen: waterwegen zijn openbare wegen en zijn dus per definitie voor iedereen toegankelijk. Zowel in Lot als in Drogenbos kan je tot aan de oevers van de Zenne wandelen. Op die plekken willen we twee aanlegsteigers bouwen. Zo maken we onze droom waar: de zenne ontdekken vanop het water, in een kayak, een kano of op een sup (stand-up peddel).”
Om hun droom van een bevaarbare Zenne te realiseren hebben ze verschillende ‘steunpaketten’ bedacht:
10€: Uitnodiging op de inhuldiging, met een flesje streekbier als aandenken
40€: uitnodiging op de inhuldiging, met aansluitend een breugelfestijn/picknick
75€: Uitnodiging op de inhuldiging, met aansluitend een breugelfestijn/picknick + rondleiding in Felix Art museum
120€: Initiatie Kayak met aansluitend de tourtocht op de Zenne (per groep van 8 personen) + 8 uitnodigingen op de inhuldiging
Voor ondernemingen en grote sponsers:
500€: SILVER SPONSOR: vermelding van uw logo in klein formaat op het aankondigingsbord + 8 uitnodigingen op de inhuldiging + Initiatie Kayak met aansluitend de tourtocht op de Zenne (per groep van 8 personen)
1000€: GOLDEN SPONSOR vermelding van uw logo in groot formaat op het aankondigingsbord + 8 uitnodigingen op de inhuldiging + Initiatie Kayak met aansluitend de tourtocht op de Zenne (per groep van 8 personen)
2000€: PLATINA SPONSOR: vermelding van uw logo in nog groter formaat op het aankondigingsbord + 8 uitnodigingen op de inhuldiging + Initiatie Kayak met aansluitend de tourtocht op de Zenne (per groep van 8 personen) + Vermelding op de website van Growfunding als matchfunder. Elke growfunder ziet uw engagement. (slechts één maal beschikbaar)
Meer info:
https://www.growfunding.be/nl/bxl/zenne
https://www.facebook.com/zennesenne.be/