Actie Ninoveilig ging door op woensdag 14 mei

C21

Actie Ninoveilig ging door op woensdag 14 mei

Image001__32_
 
Op woensdag 14 mei organiseerde politiezone Ninove een tweede actie Ninoveilig in kader van het algemeen veiligheidsbeleid. We willen met dergelijke acties zorgen voor een veilige school- en stationsomgeving onder andere door in te zetten op zichtbare aanwezigheid.
 
De actie vandaag verliep in twee tijden waarbij er in eerste tijd controle werd gevoerd in de school Richtpunt, voorheen gekend als PTI.  Op vraag van de directie werden 196 leerlingen gecontroleerd in de school.  Hoewel de drughond reageerde bij een leerling bleek deze na controle negatief.  Er werden geen inbreuken vastgesteld in de school.
 
Rond de middag werd controle uitgevoerd ter hoogte van het hartencollege Weggevoerdenstraat alsook de uitgangen ter hoogte van Aalstersesteenweg en richting station.  Alle leerlingen vanaf 16 jaar werden aan een controle met de drughond onderworpen.
Ook hier resulteerde de controle negatief.  Wel werden er twee processen-verbaal uitgeschreven inzake een onveilige verkeerssituatie.
 
 
 
Noch in richtpunt noch aan het college werden systematische identiteitscontroles uitgevoerd. Onze politiezone zette hiervoor 18 medewerkers in en werd bijgestaan door 2 hondengeleiders.
 

 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
15 mei 2025
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 01 mei 2025

archief