Nieuwe stemhokjes en computers voor DILBEEK

Editiepajot.com
Dilbeek
ep

De Dilbeekse bevolking zal tijdens de gemeenteraadsverkiezingen op zondag 14 oktober heel comfortabel haar stem kunnen uitbrengen. Er komen niet alleen nieuwe stemhokjes, maar het schepencollege gaat ook in op het voorstel van de Vlaamse regering die nieuwe digitale stemsystemen aankoopt om ze nadien in bruikleen aan te bieden aan o.a. de 143 gemeenten die in 2006 reeds digitaal stemden, waaronder Dilbeek.

Op de komende gemeenteraad moeten de gemeenteraadsleden zich nog uitspreken over de bruikleen van de nieuwe stemcomputers, want er zijn enkele voorwaarden verbonden aan deze bruikleen. De gemeente moet instaan voor de opslag van de stemapparatuur en een onderhoudscontract afsluiten en alle onderhoudskosten en herstellingskosten ten laste nemen.
Eerder besliste het schepencollege al nieuwe, gebruiksvriendelijke stemhokjes voor de verkiezingen van 14 oktober 2012 en volgende verkiezingen aan te kopen. Bedoeling is met deze handigere stemhokjes het aantal stemlocaties te verminderen (van 15 naar 8 locaties). Voor deze aankoop is € 60.000 gebudgetteerd.
Auteur
Gerrit Achterland
101006346

Meer nieuws uit Dilbeek

Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek
Dilbeek

Meer nieuws uit de krant

Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel
Lennik
Halle
Asse

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures