Open VLD DILBEEK houdt zich niet aan afspraken inzake verkiezingsborden
(ingezonden foto)
Karel De Ridder: “Onlangs kwam er een berisping van het schepencollege aan het adres van de lijst Vernieuwing omdat zij (zoals steeds) de ijzeren openbare borden hadden volgeplakt met hun verkiezingsaffiches. Groot was dan ook onze verrassing toen we deze week opmerkten dat Open VLD diezelfde regels zelf overtreedt”.
“Op het pleintje in het centrum van Itterbeek had Open VLD Dilbeek al een ‘Zot van Dilbeek’-affiche geplaatst. Deze week kwam er dan op het braakliggend terrein naast frituur Jos een verkiezingsaffiche bij van Walter Zelderloo, derde kandidaat op de lijst van Open VLD. Dit zou in principe niet erg zijn, ware het niet dat zowel het pleintje (openbaar domein) als het braakliggend terrein ernaast eigendom zijn van de gemeente Dilbeek”.
“De meerderheidspartijen Open VLD en CD&V/NVA/DNA regelden het zo dat er in tegenstelling tot vorige jaren geen officiële aanplakborden kwamen, ondanks de vraag van Groen Dilbeek. Hierdoor worden de kleinere oppositiepartijen al zwaar benadeeld. Nu zien we dat Open VLD het nog bruiner bakt door zich niet eens aan de zelf gemaakte afspraken te houden. Volgens Groen Dilbeek een mooi staaltje van machtspolitiek van Open VLD: eerst weigeren om gemeenschappelijke verkiezingsborden te plaatsen, maar dan wel zelf borden plaatsen op gemeentelijke gronden”.
Zoeken
Meer Nieuws
Marc Sluys | 23 apr 2025
Marc Colpaert | 22 apr 2025
Marc Sluys | 15 apr 2025
Marc Colpaert | 08 apr 2025
Marc Sluys | 07 apr 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 04 apr 2025
Marc Sluys | 04 apr 2025
Marc Sluys | 03 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Colpaert | 31 mrt 2025
Marc Sluys | 31 mrt 2025
Marc Sluys | 31 mrt 2025
Marc Colpaert | 29 mrt 2025
Marc Sluys | 26 mrt 2025
Guido | 25 mrt 2025
Marc Colpaert | 19 mrt 2025
Marc Colpaert | 15 mrt 2025
Marc Sluys | 15 mrt 2025