Last post klinkt ook in DILBEEK

C21

Last post klinkt ook in DILBEEK

Editiepajot-last_post-ieper-foto-ep-27022014
Editiepajot
 

Op zaterdag 3 mei wil de dienst cultuur in Dilbeek zoveel mogelijk klaroen- en trompetspelers de Last Post laten spelen. De actie kadert in de Week van de Amateurkunsten. In alle deelnemende gemeentes zullen muzikanten om 16 uur, 16.15 en 16.30 uur een eerbetoon brengen aan de gesneuvelde soldaten uit de Eerste Wereldoorlog om zo stil te staan bij oorlog en bij kunst.

De Last Post is een muzikale groet die traditioneel door klaroenspelers wordt gebracht. Sinds 1928 wordt elke dag om 20u de Last Post geblazen onder de Menenpoort in Ieper. Door die op 3 mei op zo veel mogelijk plaatsen in Vlaanderen en Brussel te laten weerklinken, maken we er een groot eerbetoon van.

Speel je zelf klaroen of trompet of ken je muzikanten die dit willen doen, neem dan contact op met de dienst cultuur & toerisme op 02/451 69 30 of via toerisme@dilbeek.be . Voor de juiste partituren wordt gezorgd.

 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
28 feb 2014
Sam Herremans
Ingezonden foto
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief